Najlepsza reklamą miejsc noclegowych są zadowoleni goście.

Najlepsza reklamą miejsc noclegowych są zadowoleni goście.

Jeśli szukasz dobrych miejsc noclegowych, najlepiej poszukaj w Internecie. Ale nie szukaj pięknych stron internetowych. W myśl powiedzenia, że papier wszystko przyjmie, również strony internetowe wszystko przyjmą. Można na nich zamieścić wszystko, piękny opis, cudowne kolorowe zdjęcia. Nic jednak nie odda w taki sposób uroku pięknego miejsca, jak komentarze gości , którzy tam nocowali.

Dlatego jeśli szukasz noclegu, kieruj się przede wszystkim opiniami tych, którzy tam byli. Jeśli jest to pensjonat prywatny, a z komentarzy dowiesz się, że ktoś był niezadowolony, bo było tam głośno i od rana budziły go krzyki bawiących się dzieci zastanów się, czy to na pewno negatywna opinia? Może akurat dla ciebie to idealne miejsce, bo właśnie wybierasz się na urlop z dziećmi. Z gustami i oczekiwaniami wczasowiczów się nie dyskutuje, każdy szuka czegoś zupełnie innego. Najlepiej szukaj miejsc, które maja również reklamy na lokalnych stronach internetowych. Jest wtedy szansa, że nie padniesz ofiara oszustwa.

Niestety wiele jest takich w sieci. Ludzie nabierają się na piękne zdjęcia, a kiedy po wpłaceniu zaliczki, udają się na miejsce, pensjonat nie istnieje. Dlatego trzeba być czujnym i zasięgać jak najwięcej opinii u innych gości. Dobrym miejscem na szukanie miejsc noclegów, są również liczne fora turystyczne, gdzie ludzie polecają sobie wzajemnie ciekawe miejsca.

Biura podróży, dysponują natomiast sprawdzonymi adresami. Jednak koniecznie musimy sprawdzić biuro, czy nie boryka się z problemami finansowymi. Jeśli w danym roku, jesteśmy w konkretnej miejscowości, a mamy dużo czasu, warto znaleźć samodzielnie ciekawe miejsca noclegowe. Wówczas możemy obejrzeć je osobiście, sprawdzić, czy warunki odpowiadają opisowi na stronach internetowych. Koniecznie kupmy też mapę, danej miejscowości i zaznaczmy na niej ciekawe miejsca.

Pomoże nam to przypomnieć sobie czy 300m od plaży, jak reklamuje hotelarz, to rzeczywiście blisko od plaży. Często następują bowiem, duże przekłamania odległości.

1 thoughts on “Najlepsza reklamą miejsc noclegowych są zadowoleni goście.

  1. Tak jak w przypadku każdego biznesu! Ponadto, zadowolony klient wróci ponownie.

Comments are closed.